Chinese kastvaas, 19e eeuw

Kavel 1195 Chinese kastvaas, 19e eeuw
Kavel 1195. Chinese kastvaas, 19e eeuw

Een antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen kastvaas met decor van een landschap met o.a. ruiter te paard op een brug bij een rots, een visser en figuren bij een tempel. Gemerkt met vierkaraktermerk.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 170
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel