Twee platelen "Nieuw Rozenburg" vazen

Kavel 1277 Twee platelen "Nieuw Rozenburg" vazen
Kavel 1277. Twee platelen "Nieuw Rozenburg" vazen

Twee platelen vazen met polychroom decors van vogels tussen de bloemen. Model nr. 118 en 154. Decor nr. 49. Gemerkt Nieuw Rozenburg, Den Haag

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 16,5 cm en 17,5 cm hoog.
Conditie Hals chip en restauratie
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel