Verzilverde broodmand

Kavel 1672 Verzilverde broodmand
Kavel 1672. Verzilverde broodmand

Een 20e eeuwse ajour gezaagde verzilverde broodmand, schuitvormig model, versierd met parelrand. Gemerkt 'Zilvapleet'.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte 30,5 cm
Startbod
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel