Zilveren onderschotel, Oosterbaan Leeuwarden 1859

Kavel 1671 Zilveren onderschotel, Oosterbaan Leeuwarden 1859
Kavel 1671. Zilveren onderschotel, Oosterbaan Leeuwarden 1859

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren onderschotel. Mr. Jacobus Johannes Oosterbaan, Leeuwarden Jaarletter Z (1859)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel