Vier Japans Imari schotels, 18/19e eeuws.

Kavel 1193 Vier Japans Imari schotels, 18/19e eeuws.
Kavel 1193. Vier Japans Imari schotels, 18/19e eeuws.

Vier Japans imari schotels, waarvan drie 19e eeuws en één 18e eeuws. Diverse florale decors.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 24,28 en 32 cm doorsnede
Conditie 18e eeuwse is gerestaureerd.
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel