Twee Famille Rose roombordjes

Kavel 1194 Twee Famille Rose roombordjes
Kavel 1194. Twee Famille Rose roombordjes

Lot van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Famille Rose roombordjes, Qianlong periode. Emaille beschilderingen van bloemen op de rand en het plat. Doorsnede 16,5 cm. Conditie: één met sterbarst en haarlijn, één met haarlijn. Beide met lichte randbeschadigingen

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel