Zilveren peper- en zoutstrooier

Kavel 1546 Zilveren peper- en zoutstrooier
Kavel 1546. Zilveren peper- en zoutstrooier

Een stel 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren peper- en zoutstrooier met reliëf decor van molen, zeilboot en dorp. Gemerkt 'HH' = Hendrik Hooykaas

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 9 cm hoog
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel