Zilveren roomlepel, Brunings

Kavel 1545 Zilveren roomlepel, Brunings
Kavel 1545. Zilveren roomlepel, Brunings

Een 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren roomlepel, getorste steel, versierd met parelrand en graveerwerk. Gemerkt '77B' = Brunings, Joure, 1887.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 9,5 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel