18e eeuws gekalligrafeerde brief

Kavel 1840 18e eeuws gekalligrafeerde brief
Kavel 1840. 18e eeuws gekalligrafeerde brief

Een 18e eeuwse gekalligrafeerde brief, gedateerd 28 december 1780. Gesigneerd Gjalt Jaspers Klinkhamer 1762, trouwde in 1755 met Stijntje Hendrik. Overleden 1814

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel