Chris Koelemeijer (1915-1973)

Kavel 1841 Chris Koelemeijer (1915-1973)
Kavel 1841. Chris Koelemeijer (1915-1973)

Schilderij, olieverf op paneel in vergulde ornamentenlijst. Voorstelling van diverse schepen (roeiboot, driemaster, raderstoomboot en platbodem) voor een stad. Rechtsonder gesigneerd Chris Koelemeijer (Haarlem 1915- Nunspeet 1973).

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Paneel 24 x 30 cm. Lijst 38 x 44 x 7 cm.
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel