19e eeuwse speculaasplank

Kavel 1849 19e eeuwse speculaasplank
Kavel 1849. 19e eeuwse speculaasplank

Een 19e eeuwse speculaasplank met gestoken decor van jager met hond aan de ene kant en vrouw met vogel aan de andere

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 21 x 55
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel