Cornelis Waterman (1893-1979)

Kavel 1848 Cornelis Waterman (1893-1979)
Kavel 1848. Cornelis Waterman (1893-1979)

Schilderij, olieverf op doek. Bosgezicht. Rechtsonder gesigneerd Cornelis Waterman (Amsterdam 1893 – Johannesburg 1979)

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 24 x 30 cm in lijst 43,5 x 37,5 cm.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel