Abe Gerlsma (1919-2012)

Kavel 1837 Abe Gerlsma (1919-2012)
Kavel 1837. Abe Gerlsma (1919-2012)

Kleurenets. Drie paarden aan een houten hek, getiteld ‘Hynstemerk’. Rechtsonder gesigneerd Abe Gerlsma (Franeker 1919-2012).

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 52 x 41 cm; buitenmaat 79 x 65 cm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel