Hollandse School, 20e eeuw, ges. J. Dijkstra

Kavel 1836 Hollandse School, 20e eeuw, ges. J. Dijkstra
Kavel 1836. Hollandse School, 20e eeuw, ges. J. Dijkstra

Schilderij, olieverf op doek. Huis aan het water. Linksonder gesigneerd J. Dijkstra

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 45 x 62 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel