Abe Gerlsma (1919-2012) 2x

Kavel 2072 Abe Gerlsma (1919-2012) 2x
Kavel 2072. Abe Gerlsma (1919-2012) 2x

Lot van twee etsen. Eén ets met voorstelling van visser bij fuik, getiteld 'Eernewoude'. Rechtsonder gesigneerd Abe Gerlsma (Franeker 1919-2012). Eén ets met voorstelling van stadscentrum en molen op de achtergrond, getiteld 'De Syl Dokkum'. Rechtsonder gesigneerd Abe Gerlsma.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Eernewoude ets 32 x 25,5 cm, lijst 45,5 x 50,5 cm. Ets dokkum 32 x 22 cm, lijst 43 x 53 cm
Conditie De ets van Dokkum met foxing in het papier
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel