Bloemstilleven 'Pape'

Kavel 2071 Bloemstilleven 'Pape'
Kavel 2071. Bloemstilleven 'Pape'

Schilderij, olieverf op board. Abstract bloemstilleven. Rechtsonder gesigneerd ‘Pape’, gedateerd 1984.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 62 x 44 cm, lijst 72,5 x 55 cm
Startbod
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel