Abe Gerlsma (1919-2012)

Kavel 2028 Abe Gerlsma (1919-2012)
Kavel 2028. Abe Gerlsma (1919-2012)

Ets, ploegende boer met twee paarden, getiteld 'Hjerst' (herfst). Rechtsonder gesigneerd Abe Gerlsma (Franeker 1919-2012)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel