Kavel | 2028. Abe Gerlsma (1919-2012) |
Omschrijving | Ets, ploegende boer met twee paarden, getiteld 'Hjerst' (herfst). Rechtsonder gesigneerd Abe Gerlsma (Franeker 1919-2012) |
Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | |
Huidig bod | € 80 |
Verkocht voor | € 80 |
Vorig kavel | Volgend kavel |