Henricus Wiebe Keikes (1926-1985)

Kavel 2029 Henricus Wiebe Keikes (1926-1985)
Kavel 2029. Henricus Wiebe Keikes (1926-1985)

Een aquarel boerderijen tussen de bomen te Diever1954. Gesigneerd Henricus Wiebe Keikes (Leeuwarden 1926- Zierikzee 1985).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 47 cm x 34 cm
Conditie Goed.
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel