Kavel | 2029. Henricus Wiebe Keikes (1926-1985) |
Omschrijving | Een aquarel boerderijen tussen de bomen te Diever1954. Gesigneerd Henricus Wiebe Keikes (Leeuwarden 1926- Zierikzee 1985). |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 47 cm x 34 cm |
Conditie | Goed. |
Startbod | € |
Vorig kavel | Volgend kavel |