Abe Gerlsma (1919-2012)

Kavel 2034 Abe Gerlsma (1919-2012)
Kavel 2034. Abe Gerlsma (1919-2012)

Ets in lijst. Ploegende boer bij een boerderij, in de buurt van Herbayum, getiteld 'Hjerst'. Rechtsonder gesigneerd Abe Gerlsma (Franeker 1919 - 2012)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 22,5 x 29 cm, lijst 45 x 64 cm
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel