Hollandse school, schilderij winterlandschap.

Kavel 2035 Hollandse school, schilderij winterlandschap.
Kavel 2035. Hollandse school, schilderij winterlandschap.

Een schilderijtje olieverf op paneel. Hollandse school, winterlandschap met toren en diverse figuren op het ijs. Naar een antiek voorbeeld. Onduidelijk gesigneerd. Gelijst

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 17 cm x 12 cm.
Conditie Gaaf
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel