Affiche 'Uw leuze hun daad'

Kavel 2087 Affiche 'Uw leuze hun daad'
Kavel 2087. Affiche 'Uw leuze hun daad'

Affiche, 'Nederland zal herrijzen', 'Uw leuze hun daad'. Gesigneerd in de druk Louis Manche, 1943. Met onderschrift 'Goedgekeurd door het departement van volksvoorlichting en kunsten nr. 116. Uithangtermijn van 15 juli tot 15 augustus 1943'

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 57,5 x 81,5 cm
Huidig bod € 2200
Verkocht voor € 2200
Vorig kavel Volgend kavel