Willy Belinfante (1922-2014)

Kavel 2086 Willy Belinfante (1922-2014)
Kavel 2086. Willy Belinfante (1922-2014)

Lot van twee zeefdrukken. Titels ‘Palmpasen’ en ‘de bloemenmarkt’. Beide gesigneerd Willy Belinfante (Rotterdam 1922 – Amsterdam 2014), gedateerd 1990 en 1992. Oplage 6/65 en 9/70.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 29,5 x 24 en 29 x 23 cm
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel