Alfons Vermeir (1905-1994)

Kavel 1978 Alfons Vermeir (1905-1994)
Kavel 1978. Alfons Vermeir (1905-1994)

Schilderij, olieverf op doek. Paarden in het licht van de maan. Linksonder gesigneerd Alfons Vermeir (Baasrode (België) 1905-1994)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 40 x50 cm
Huidig bod € 480
Verkocht voor € 480
Vorig kavel Volgend kavel