Jan Stropsma (1881-1955)

Kavel 1979 Jan Stropsma (1881-1955)
Kavel 1979. Jan Stropsma (1881-1955)

Schilderij, olieverf op doek. Kopie naar het schilderij ‘het buitenhuis’ van Pieter de Hooch (1629-1683). Rechtsonder gesigneerd Jan D. Stropsma (Joure 1881 – Scharsterbrug 1955)

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 50 x 34,5 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel