Anthonie Waterloo (1609-1690)

Kavel 1986 Anthonie Waterloo (1609-1690)
Kavel 1986. Anthonie Waterloo (1609-1690)

Ets, kerk aan de waterkant, met een trekschip in de vaart. Ongesigneerde ets van Anthonie Waterloo (Lille 1609 - Utrecht 1690)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel