W. Th. La Grand

Kavel 1985 W. Th. La Grand
Kavel 1985. W. Th. La Grand

Schilderij, olieverf op doek in witte profiellijst. Boerderij aan de vaart met hooischuur en boer met kippen. Rechtsonder gesigneerd W. Th. La Grand.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 40 x 80 cm, lijst 53,5 x 94 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel