Aquarel, 18e/19e eeuw

Kavel 1878 Aquarel, 18e/19e eeuw
Kavel 1878. Aquarel, 18e/19e eeuw

Aquarel, ‘Chevalier de L’ordre de L’annonciade. 18e/19e eeuws

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel