Nicolaas Huppes (1913 - 2001

Kavel 1879 Nicolaas Huppes (1913 - 2001
Kavel 1879. Nicolaas Huppes (1913 - 2001

Aquarel op papier. Rennerspark Leeuwarden. Gesigneerd Nicolaas Huppes

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 46,5 x 60 cm
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel