Corneille (1922-2010)

Kavel 1913 Corneille (1922-2010)
Kavel 1913. Corneille (1922-2010)

Zeefdruk. Voorstelling van twee vogels, een vis en een vrouw, titel ‘Ete Commencant 125’. Rechtsonder gesigneerd Corneille (Luik 1922-Auvers-sur-Oise 2010), gedateerd 2003. Oplage 117/125.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 63,5 x 75 cm; buitenmaat 95 x 70 cm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel