Jacs Brouwer (20e eeuw)

Kavel 1912 Jacs Brouwer (20e eeuw)
Kavel 1912. Jacs Brouwer (20e eeuw)

Schilderij, olieverf op doek. Boerin op erf. Gesigneerd Jacs Brouwer

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 40 x 53 cm - 51,5 x 65 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel