Kavel | 1972. Cornelis de Wolff (1889-1963) |
Omschrijving | Ets, titel 'Droom'. Gesigneerd Cornelis de Wolff (Middelburg 1889 - Amsterdam 1963) |
Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 40,5 x 26 cm, lijst 49 x 33,5 cm |
Huidig bod | € 20 |
Verkocht voor | € 20 |
Vorig kavel | Volgend kavel |