Cornelis de Wolff (1889-1963)

Kavel 1972 Cornelis de Wolff (1889-1963)
Kavel 1972. Cornelis de Wolff (1889-1963)

Ets, titel 'Droom'. Gesigneerd Cornelis de Wolff (Middelburg 1889 - Amsterdam 1963)

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 40,5 x 26 cm, lijst 49 x 33,5 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel