Kavel | 1971. Hollandse School, 20e eeuw |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Oldeboarn, kopie naar G.F. van Schagen |
Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
Veiling | Sessie 5 |
Afmetingen | 50 x 40 cm |
Huidig bod | € 50 |
Verkocht voor | € 50 |
Vorig kavel | Volgend kavel |