Cornelis Fels (1880-1943)

Kavel 1834 Cornelis Fels (1880-1943)
Kavel 1834. Cornelis Fels (1880-1943)

Schilderij olieverf op doek. Bloemstilleven in een Chinese Gemberpot. Gesigneerd Cornelis Fels (Amsterdam 1880- Haarlem 1943). Gelijst.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 30 cm x 24 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel