P.J.A. Wagemans (1879–1955)

Kavel 1833 P.J.A. Wagemans (1879–1955)
Kavel 1833. P.J.A. Wagemans (1879–1955)

Schilderij, olieverf op doek in vergulde ornamentenlijst. Gezicht op de St. Bavo te Haarlem. Rechtsonder gesigneerd P.J.A. Wagemans = Pieter Johannes Alexander Wagemans (Den Haag 1879–1955)

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 30 x 40 cm
Huidig bod € 280
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel