D. Roodt (20e eeuw)

Kavel 1808 D. Roodt (20e eeuw)
Kavel 1808. D. Roodt (20e eeuw)

Schilderij, acryl op doek. Bloemstilleven. Gesigneerd ‘D. Roodt’, gedateerd 1996.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 70 x 60 cm
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel