Jeroen Henneman (1942)

Kavel 1807 Jeroen Henneman (1942)
Kavel 1807. Jeroen Henneman (1942)

Zeefdruk. Abstracte voorstelling, ‘gele tram’. Rechtsonder gesigneerd Jeroen Henneman (Haarlem, 1942) en gedateerd 1990. Oplage 81/120.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 63 x 45 cm, lijstmaat 93 x 73 cm
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel