De Laurentis

Kavel 1718 De Laurentis
Kavel 1718. De Laurentis

Schilderij, olieverf op doek. Jongen met pijp. Rechtsonder gesigneerd De Laurentis.

Taxatiewaarde € 50 - € 100
Afmetingen 40 x 30 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel