Gezicht op IJlst

Kavel 1717 Gezicht op IJlst
Kavel 1717. Gezicht op IJlst

Potloodtekening. Gezicht op Ijlst. Onduidelijk gesigneerd, gedateerd 1981.

Taxatiewaarde € 50 - € 100
Afmetingen 20,5 x 30 cm
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel