Engels staande klok, 19e eeuw

Kavel 1768 Engels staande klok, 19e eeuw
Kavel 1768. Engels staande klok, 19e eeuw

Staande Engelse klok in een mahoniehouten kast. Vroeg 19e eeuws. Wijzerplaat voorzien van romeinse cijfers en gesigneerd : J. N. Brown, Lyme.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 18 x 26 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel