Engels staande klok, 19e eeuw

Kavel 1767 Engels staande klok, 19e eeuw
Kavel 1767. Engels staande klok, 19e eeuw

Een 19e eeuws staande Schotse klok in eikenhouten ingelegde kast. Wijzerplaat voorzien van romeinse cijfers en gesigneerd John Clark, Kirriemuir.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel