Erik Roos (1938-1994)

Kavel 1946 Erik Roos (1938-1994)
Kavel 1946. Erik Roos (1938-1994)

Zeefdruk, 48/100, getiteld 'beeld in kwadranten'. Gesigneerd Erik Roos (1938-1994), gedateerd 19982

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel