Hollandse School 20e eeuw ges. 'Ydema'

Kavel 1945 Hollandse School 20e eeuw ges. 'Ydema'
Kavel 1945. Hollandse School 20e eeuw ges. 'Ydema'

Schilderij, olieverf op doek. Boten bij het water bij zonsondergang. Kopie naar Ydema

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 60 x 50 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel