Ets op papier. Mythologische voorstelling.

Kavel 2066 Ets op papier. Mythologische voorstelling.
Kavel 2066. Ets op papier. Mythologische voorstelling.

Een ets op papier. 1/30 afdrukken. Mythologische voorstelling van figuren in een grot met stralen zonlicht. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1909.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 31 cm x 49 cm.
Conditie Goed.
Startbod
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel