Yolande Achterberg

Kavel 2065 Yolande Achterberg
Kavel 2065. Yolande Achterberg

Gemengde techniek. Abstracte voorstelling, titel ‘Body Landscapes 10’. Linksonder gesigneerd Yolande Achterberg, gedateerd 2003.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 45 x 60 cm
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel