Freark van der Wal (1955)

Kavel 1995 Freark van der Wal (1955)
Kavel 1995. Freark van der Wal (1955)

Tekening, pen op papier 29,5 x 24 cm. ‘Droomboeken’. Rechtsonder gesigneerd Freark van der Wal (Oppenhuizen, 1955), gedateerd 1999

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel