Joh. De Vries

Kavel 1994 Joh. De Vries
Kavel 1994. Joh. De Vries

Schilderij, olieverf/marouflé. Titel "Schipper uit het armenhuis, Leeuwarden", rechtsonder gesigneerd Joh(annes) de Vries en gedateerd 1947. De Vries was lid van de maatschappij tot bevordering van schilder- en tekenkunst in Leeuwarden.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 29 x 39 cm, lijst 48 x 38,5 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel