Freark van der Wal (1955)

Kavel 1828 Freark van der Wal (1955)
Kavel 1828. Freark van der Wal (1955)

Aquarel op papier, 64 x 49 cm. Abstracte compositie. Rechtsonder gesigneerd Freark van der Wal (Oppenhuizen, 1955), gedateerd 1983

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel