Sjoerd Rinsma (1887-1953)

Kavel 1829 Sjoerd Rinsma (1887-1953)
Kavel 1829. Sjoerd Rinsma (1887-1953)

Schilderij, olieverf op doek. Huizen aan het water. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd Rinsma (Dronrijp 1887 - 1953)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 40 x 50 cm, lijst 47,5 x 57,5 cm
Conditie Beschadiging rechtsboven
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel