Freark van der Wal (1955)

Kavel 1765 Freark van der Wal (1955)
Kavel 1765. Freark van der Wal (1955)

Potloodtekening. Appels, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1995. Freark van der Wal (Oppenhuizen, 1955).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 150 x 100 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel