Freark van der Wal (1955)

Kavel 1764 Freark van der Wal (1955)
Kavel 1764. Freark van der Wal (1955)

Schilderij, olieverf op doek. Flowering (Wind), gesigneerd en gedateerd 1998. Freark van der Wal (Oppenhuizen, 1955). Tentoongesteld ‘Friese Hartstochten’ in museum Martena, 9 april – 6 juni 2010. Catalogus p. 48

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 105 x 115 cm
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel